דרכים מוכחות ומוצלחות להשיג עוקבים באינסטגרם

אינסטגרם נחשבת לכוכב העולה של הרשתות החברתיות ברגעים אלה. הפופולריות של הרשת הזו רק עולה ועולה וזה לא נראה שהיא הולכת לעצור. עם עדכונים כמו Instagram Stories, IGTV ועוד שלל שדרוגים באפליקציה, הופכות אותה לדבר הכי חם כיום בסצינת המדיה.

כדי להוציא את המיטב מהרשת החברתית הזו, אתם צריכים קהל עוקבים שיעקוב אחרי הפרופיל שלכם באינסטגרם. ככל שיש לכם יותר עוקבים באינסטגרם, כך החשיפה שלכם עולה. עם זאת, בניית קהל עוקבים זה לא דבר פשוט במיוחד.

עקבו אחרי הדרכים הבאות כיצד להגדיל את קהל העוקבים שלכם. כל הדרכים המפורטות כאן הם מוכחות כעובדות.

לדעת מה לפרסם ומתי

התאימו את התוכן שלכם לפרופיל. אם מדובר בפרופיל עסקי, חשבו אילו פוסטים הקהל שלכם יאהב לצפות ורוצה לראות. נסו למצוא מהם תחומי העניין שלהם ואפילו נסו לרכוב על טרנדים חמים שרצים ברשתות החברתיות.

גם שעת הפרסום היא חשובה. כדי להשיג את מירב החשיפה, חשוב לבחור בשעה בה החשיפה גבוהה. ניתן לבדוק את זה בקלות על ידי צפייה בInstagram Insights בפרופיל שלכם. שם תוכלו לגלות מתי הקהל שלכם הכי פעיל לפי שעות וימים.

פיד מעוצב

באינסטגרם יש מיליארד משתמשים פעילים כיום. למה חשוב לדעת את זה? כי אתם חייבים לדאוג שהפרופיל שלכם יראה שונה ומיוחד. היום ניתן לעצב את הפיד באמצעות כלים כמו Planoly או Schedugram. עם הכלים האלו, אתם יכולים לתכנן את הפיד שלכם עם תמונות עתידיות ולראות כיצד הוא ייראה.

הניעו לפעולה

כשאתם מעלים פוסטים, תמיד תחשבו כיצד להפעיל את הקהל שלכם. כשאותם עוקבים באינסטגרם אצלכם נחשפים לתמונה, נסו לגרום להם להגיב, לתייג חברים או להעביר את התמונה הלאה. פעולות כאלו יגרמו לפוסטים שלכם להיות ויראליים ולקבל יותר חשיפה בצורה אורגנית. לייקים באינסטגרם ללא תגובות או תיוגים לא יתנו לכם חשיפה מעבר לקהל העוקבים שלכם. ניתן לבצע את זה באמצעות משפטים פשוטים אשר מניעים לפעולה. אפשר לקחת דוגמאות מהחברות הגדולות.

סטוריז

אינסטגרם הוסיפו את הפיצ'ר החדש Instagram Stories, ההשראה היא כמובן מאפליקציית Snapchat. נצלו את הפיצ'ר הזה בחוכמה. לחשבונות עסקיים, ניתן להוסיף קישור לסטורי ולבצע Slide Up (החלק למעלה). כך ניתן לגרום לעוקבים שלכם לראות הצעה או כתבה מעניינת באתר שלכם.

סיכום איך להשיג עוקבים באינסטגרם

לסיכום, בניית קהל עוקבים באינסטגרם אינו דבר פשוט. זה דורש ממכם השקעה, למידה של הקהל שלכם ובעיקר יצירתיות. נסו לקחת את הדרכים שהבאנו לכם ולפתח אותם לרעיונות משלכם. לדוגמא, פעילות בסטוריז הכוללת הנעה לפעולה. שלבו את כל הדרכים ואנו מבטיחים שתגיעו לנוסחה המנצחת. אגב, כל הדרכים מתאימות גם לפרופילים אישיים וגם לפרופילים עסקיים. יש אנשים אשר ממליצים על קניית עוקבים באינסטגרם כדי לבנות קהל עוקבים בדרך מהירה אך זה לא פותר אתכם מביצוע של כל הדרכים הנ"ל, וגם מהשקעה ותחזוקה של הפרופיל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *