כל המידע על קניית לייקים באינסטגרם

אינסטגרם היא רשת חברתית לשיתוף תמונות שמונה לפחות 80 מיליון משתמשים בכל העולם. כיום בישראל הרשת תופסת תאוצה אדירה ויותר ויותר אנשים מצטרפים ופותחים פרופיל באינסטגרם. בדומה לפייסבוק, גם באינסטגרם הכל נמדד בכמות הלייקים. בין אם אתה עסק לבין אם אדם פרטי, כמות הלייקים שלך אכן משפיעה על התדמית שלך ברשתות החברתיות. לכן המון עסקים בוחרים לשפר את התדמית שלהם ברשת החברתית על ידי קניית לייקים באינסטגרם. כל עסק רוצה להיתפס כמקצועני בעיני הלקוחות שלו, הרי אף לקוח לא היה רוצה לקנות מעסק ללא ניסיון או ללא קהל לקוחות. גם המון אנשים פרטיים בוחרים לקנות לייקים באינסטגרם כדי לשפר את חיי החברה שלהם ולהפוך למקובלים יותר.

האם קיימים שירותי קניית לייקים באינסטגרם בישראל

בארץ קיימים מספר שירותי קניית לייקים באינסטגרם. תמחור החבילות תלוי בכמות הלייקים שאתם מעוניינים לקנות. קודם כל, תעשו חושבים עם עצמכם ותגיעו למסקנה כמה לייקים אתם מעוניינים לכל תמונה. לאחר מכן, בחרו לכם את החבילה שתתאים לכם מבחינת תקציב וגם מבחינה הגיונית. חשוב מאוד לא להיחסף בכמויות הלייקים, הרי חשבון עם 500 עוקבים לא צפוי לקבל יותר מ300 לייקים לתמונה. אז חשוב לדעת לאזן בין כמות העוקבים לבין כמות הלייקים. אני מציע איזון של עשרה אחוזים. כלומר אם יש לכם 500 עוקבים, אז 50 לייקים לכל תמונה זה מספיק.

מה אני ממליץ

לאחרונה נחשפתי לשירות מצויין שנותן תמורה מלאה לכסף. קוראים לאתר ד"ר לייק והם מציעים מערכת אינסטגרם מתקדמת מאוד. ההבדל במערכת הזו שאתם קונים כמות מוגבלת של לייקים. כלומר התשלום הוא חד פעמי ומה שקניתם הוא שלכם, ללא הגבלת זמן. גם אם אתם צריכים כרגע רק 50 לייקים, כל השאר הם לשימושכם בזמן שתרצו. משהו נוסף שחשוב לציין, אפשר לשלוח לייקים גם לחברים שלכם. מה שאומר שאתם יכולים לקנות חבילה עם חבר נוסף ולהתחלק בתשלום. זה יכול לחסוך לכם כמה עשרות שקלים. המערכת שלהם מציעה גם צפיות לסרטונים.

אם אתם מקדמים את עצמכם באינסטגרם, כדאי שתעשו את זה בדרך הנכונה ביותר. חשוב לזכור, שאת הלייקים תוכלו להשיג גם בעצמכם ואין צורך להוציא על כך כסף. אך זה ידרוש ממכם המון זמן וסבלנות. לפעמים כדאי להשקיע כמה עשרות שקלים שיחסכו לכם כמה עשרות של שעות עבודה על האינסטגרם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *